کرم ها و اسپری های تاخیری

کرم ها و اسپری های تاخیری

کرم ها و اسپری های تاخیری

کرم ها و اسپری های تاخیری (Delay Creams & Sprays) یک راه حل آسان و فوری برای انزال زودرس است که برای بسیاری از آقایان جذاب است. اگر مشکل شما ناشی از حساسیت جسمی باشد نه عواملی مانند اضطراب یا عدم کنترل برانگیختگی ، در این صورت کرم ها و اسپری های تاخیری می توانند به ویژه مفید باشند.

آنچه در این مقاله علم و سلامتی می خوانید :

  • مزایای اسپری ها و کرم های تاخیری

  • مشکلات احتمالی و عوارض جانبی استفاده از اسپری یا کرم تاخیری

مزایا و اثرات جانبی کرم ها و اسپری های تاخیری

کرم ها و اسپری های تاخیری (Delay Creams & Sprays) یک راه حل آسان و فوری برای انزال زودرس است که برای بسیاری از آقایان جذاب است.

اگر مشکل شما ناشی از حساسیت جسمی باشد نه عواملی مانند اضطراب یا عدم کنترل برانگیختگی ، در این صورت کرم ها و اسپری های تاخیری می توانند به ویژه مفید باشند.

در این مقاله اطلاعات بیشتری در مورد جوانب مثبت و منفی استفاده از کرم تاخیری یا اسپری تاخیری خواهید داشت و به شما در انتخاب مناسب کرم یا اسپری تاخیری کمک می نماییم.

و اگر قبلاً تصمیم گرفته اید که می خواهید یکی را امتحان کنید ، شاید دوست دارید توصیه های ما در مورد بهترین اسپری ها و کرم های تاخیری را مشاهده کنید.

مزایای اسپری ها و کرم های تاخیری

۱. گزینه ای آسان که حداقل تلاش را نیاز دارد

استفاده از کرم تاخیری شاید سریعترین و آسان ترین روش برای مقابله با انزال زودرس باشد. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که قبل از رابطه جنسی از آن استفاده کنید ، چند دقیقه صبر کنید سپس محل استفاده را بشویید.

۲. در صورت نیاز استفاده کنید

هر بار که رابطه جنسی دارید باید از کرم یا اسپری تاخیری استفاده کنید. بنابراین اگر غالباً رابطه جنسی ندارید ، نیازی به نگرانی در مورد مصرف مداوم نیست. این برخلاف برخی از داروهای درمانی دیگر مانند ضد افسردگی ها است که باید هر روز استفاده شود.

۳. مواد تشکیل دهنده کرم یا اسپری تاخیری معمولاً بی خطر هستند

ترکیبات مورد استفاده به طور معمول بنزوکائین و لیدوکائین هستند ، بی حسی موضعی به طور کلی برای اکثر افراد بی خطر است.

ممکن است برخی از افراد نسبت به یک کرم بی حسی موضعی واکنش های منفی داشته باشند ، اما بسیار نادر است و بیشتر افراد به این مواد حساسیت خاصی نشان نمی دهند.

۴.  خرید اسپری یا کرم تاخیری بدون نسخه

بیشتر کرم ها یا اسپری های بی حسی می توانند بدون پیش نیاز به نسخه ، از داروخانه ها خریداری شوند یا به صورت آنلاین سفارش داده شوند. بنابراین اگر تمایلی به صحبت کردن در مورد استفاده از اسپری یا کرم تاخیری با پزشک خود ندارید ، این یک گزینه خودمانی برای کمک به شما است که می تواند از خجالت احتمالی جلوگیری کند.

۵. بی حسی معمولاً مؤثر است

مهمترین سؤال هنگام استفاده از کرم یا اسپری تاخیری ، مطمئناً این است که آیا در واقع این محصولات جنسی کارآیی دارند یا خیر . بیشتر آنها کار می کنند ، و گاهی اوقات بسیار خوب هستند .

با این حال ، عمل بی حس کردن گاهی اوقات کمی بیش از حد قوی است و مشکلات دیگری را ایجاد می کند ، همانطور که در بخش بعدی در مورد اثرات جانبی کرم یا اسپری تاخیری مشاهده خواهید کرد.

مشکلات احتمالی و عوارض جانبی استفاده از اسپری یا کرم تاخیری

  1. از دست دادن نعوظ

یکی از عوارض جانبی محصولات تاخیری ، بی حسی بیش از حد است. اگر کرم خیلی قوی باشد ، یا همزمان از کاندوم استفاده کنید ، ممکن است با کاهش احساسات جنسی روبرو شوید.

این ممکن است گاهی اوقات منجر به دشوار شدن یا حفظ نعوظ شود. در مواقع شما باید محل استفاده را  بشویید و صبر کنید تا قبل از امتحان دوباره بی حسی از بین برود.

  1. از دست دادن لذت

یکی دیگر از مشکلات رایج در مورد کرم های بی حس کننده این است که شما به طور موقت تجربه لذت جنسی را از دست می دهید. مدت زمان رابطه جنسی افزایش می یابد ، اما ممکن است احساس لذت کمتری داشته باشید.

می توان ادعا کرد که شما لذت کمتری دارید ، اما رابطه جنسی طولانی تری خواهید داشت، بنابراین این یک تجربه جنسی خوب است. و همچنین شما می دانید که شریک زندگی خود را راضی نموده اید ، که البته این بسیار مهم است.

  1. انتقال به شریک زندگی خود

هر نوع کرم بی حسی این امکان را دارد که در صورت انتقال به رابطه جنسی ، از طریق رابطه جنسی تناسلی یا دهانی ، مشکلاتی را برای همسرتان ایجاد کند.

بنابراین مهم است که دستورالعمل ها را به دقت رعایت کنید ( اگر یک کرم بی حسی را خریداری کرده اید که دستورالعمل مشخصی ندارد ، به مقاله ما در مورد نحوه استفاده از اسپری های تاخیری نگاهی بیندازید).

اما بعضی اوقات انتقال به دلایل مختلف مانند اشتباه کردن زمان یا عدم شستشوی مناسب آن هنوز اتفاق می افتد. یک راه آسان برای جلوگیری از این کار استفاده از کاندوم است و اگر رابطه جنسی محافظت نشده ای دارید قبل از رابطه جنسی حتماً ناحیه تناسلی را بشویید.

    ۴.  قبل از رابطه جنسی باید از اسپری یا کرم تاخیری استفاده نمود

بسته به وضعیت شخصی شما ، استفاده از اسپری یا کرم تاخیری می تواند مسئله ای حساس باشد.

اگر در یک رابطه هستید ، یا با یک فرد بالغ ، احتمالاً مسئله خیلی زیاد نیست – به خصوص اگر دقیقاً بدانید که قصد انجام رابطه جنسی را دارید.

اما اگر با شریک زندگی جدید خود هستید ، یا این رابطه جنسی خودجوش است ، استفاده از کرم یا اسپری تاخیری می تواند یک عامل منفی باشد که به رابطه جنسی شما وارد شده و لذت جنسی را از شما می گیرد.

توصیه ما این است که فقط در این باره مواظب باشید و از آن زمان بیشترین استفاده را برای تمرکز در ارائه پیش زمینه ای آگاهی دهنده به همسر خود داشته باشید.

  1. یک روش درمانی نیست – هزینه طولانی مدت

محصولات جنسی بی حس کننده نمی توانند انزال زودرس را درمان کنند . بنابراین اگر تصمیم دارید از آنها بطور مداوم استفاده کنید ، مجبور خواهید بود که خرید آنها را ادامه دهید.

معمولاً کرم ها یا اسپری های تاخیری خیلی گران قیمت نیستند . هزینه آنها در حد خرید کاندوم است .

منبع : risingmaster

    مقاله پیشنهادی : سوالات متداول در مورد کاندوم

اشتراك گذاری نوشته


تخفیف ویژه کاندوم 3 تایی و 12 تایی (کد تخفیف festival98) / تخفیف ویژه ماسک سه لایه (کد تخفیف face98)