ما کی هستیم؟

ما کی هستیم؟

ما کی هستیم؟

ما خانواده روبینا بازار ، فعال در زمینه بازاریابی حرفه ای محصولات سلامت محور هستیم که با در اختیار داشتن سهمی قابل توجه از  بازار ملی و با پشتوانه  برندهای معتبر داخلی و خارجی روندی رو به رشد را از سال ۱۳۸۷ خورشیدی آغاز نموده ایم.

ما معتقدیم بهره گیری از دانش روز بازاریابی ، نیرو های کارآزموده و حرفه ای ، همکاری با تامین کنندگان نامی و معتبر ،  سیستم یکپارچه توزیع و تحویل محصول ، احساس مسئولیت در قبال محصولی که به جامعه ارائه می نمائیم رمز موفقیت مان و پیشرفت روزافزون در میان سایر فعالان در این زمینه است.
طی سالیان گذشته با عرضه بیش از ۳۰ نوع محصول متنوع در حوزه پزشکی و بهداشتی از جمله محصولات و تجهیزات پزشکی  بیمارستانی ، آزمایشگاهی ، داروخانه ای و سونوگرافی  که پاسخی به نیاز روز جامعه پزشکی به خصوص در حوزه محصولات یکبار مصرف  پزشکی بوده است، تلاش نموده ایم تا دغدغه این بخش حساس را از نظر دسترسی آسان به محصولات مرغوب و با کیفیت ، مرتفع نمائیم. فروش بیش از ۱۰۰۰ تن محصولات مختلف پزشکی به طور میانگین در هر سال و کسب رضایت حداکثری مشتریانمان طی این سالها خود  گواهی آشکار بر این مدعاست
.

تاریخچه روبینا بازار

روبینا بازار تجهیزات پزشکی 1

شرکت روبینا بازار در سال ۱۳۸۷ خورشیدی در شهر اصفهان ، پایتخت فرهنگ و تمدن ایران و شهر گنبدهای فیروزه ای ، با هدف بازاریابی حرفه ای محصولات سلامت محور توسط جناب آقای علی اکبر کفاش تاسیس گردید.

این شرکت فعالیت خود را با عرضه  محصولات یکبار مصرف زنان و زایمان نظیر اسپکلوم ، سرویکال کاپ  ، پوآر و….. آغاز و با گذشت زمان و افزایش توان شرکت و ایجاد سیستم یکپارچه پژوهش بازاریابی و با نیازسنجی از بازار مصرف لوازم پزشکی ، به تدریج سبد محصولات خود  را گسترده تر نمود. و اینک با عرضه بیش از ۳۰ نوع محصول و همکاری با ۵۰۰۰ داروخانه ، آزمایشگاه و مراکز رادیولوژی و سونوگرافی و همچنین ۴۵۰ مرکز بزرگ درمانی سهمی قابل توجه از بازار ملی را به خود اختصاص داده ایم. امید که با یاری ایزد یکتا ، تلاش خانواده روبینا بازار در جهت کمک به هموطنانمان در دسترسی آنها به محصولات سلامت محور موثر واقع گردد.

مناطق تحت فعالیت روبینا

روبینا بازار تجهیزات پزشکی

به جهت بهره گیری شرکت روبینا بازار از سیستم بازاریابی و فروش مویرگی ، این امکان برای ما فرآهم شده است که پاسخ گوی تقاضای مصرف کنندگان محصولات یکبار مصرف پزشکی از سراسر میهن عزیزمان ایران باشیم. مولفه های بسیاری نظیر عرضه محصولات با برندهای معتبر و شناخته شده ، ایجاد شرایط متنوع پرداخت برای مشتریان ، ارسال رایگان محصولات حتی به دور افتاده ترین مناطق شهری و روستایی ، باعث شده است که رابطه ای پایدار ، مستمرو طولانی مدت را با مشتریانمان بر قرار نماییم.

با حال خانواده روبینا بازار با کمال میل از تمامی عزیزانی که در این عرصه فعالیت دارند و قصد همکاری با ما را دارند حمایت می کند. علاقه مندان جهت دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانند از طریق بخش سوالات متداول و یا منوی ارتباط با ما ، موارد مربوطه را با قسمت مورد نظر در میان بگذارند.

 

اشتراك گذاری نوشته