راهنمای سایت

راهنما

سایت شرکت روبینا بازار ، سایتی پر محتوا و غنی از اطلاعات مفید ، آسان در جستجوی مطالب مد نظر و کابر محور طراحی شده است.
در این بخش سعی شده که راهنمایی کلی جهت پاسخ گویی به سوالات فنی که ممکن است در رابطه با استفاده از سایت ما برای شما پیش بیاید ، تدوین شده که به توضیح قواعد کلی که ما ایجاد کرده ایم می پردازد.


جستجوی سایت

ما سایت خود را به گونه ای توسعه داده ایم که از طریق طیف گسترده ای از مرورگرهای موجود و انواع تجهیزات الکترونیکی قابل دسترسی باشد. در صورت وجود هر گونه سوال در این مورد ، لطفاً از صفحه دسترسی سایت دیدن فرمائید.
در اینجا چندین راه مختلف برای هدایت شما به مسیر مد نظرتان بر شمرده شده است :

برای دسترسی به بخش های مورد نظر از سایت ، می توانید از منوی تعبیه شده در بالای سایت استفاده نمایید. درصورتی که بخواهید به سرعت به قسمت فوقانی سایت و محتوای آن دسترسی داشته باشید ، می توانید ازمنوی اصلی که در هر صفحه موجود است ، بهره گیرید.

مسیر ارتباطی دیگر در سایت ما ، قسمت نقشه سایت در منوی بالایی سایت است که در آن می توانید در یک نگاه به تمامی زیر لایه های سایت دسترسی داشته باشید .
اگر به دنبال موضوع یا اطلاعاتی خاص در سایت هستید ، می توانید از امکان جستجو که در سمت راست منوی اصلی تمامی صفحات قابل رویت است استفاده نمایئد. در ابتدا کلمات کلیدی مد نظر را در مستطیل مشخص شده وارد نموده و سپس با کلیک بروی آیکون سمت چپ آن (ذره بین) و یا زدن دکمه Enter از مسیر هایی که برای دسترسی به مطلب مدنظر مشخص شده استفاده نمایید.
در هر زمان و در هر قسمت از سایت ، برای بازگشت به صفحه نخست ، بر روی نوشته ی تجهیزات پزشکی که در منوی سایت و در تمامی صفحات قابل رویت است ، کلیک نمایید.
با توجه به توضیحات فوق اگر همچنان به دنبال مطلب و یا اطلاعات مد نظرتان هستید ، با ما در ارتباط باشید.


میانبرهای دسترسی سریع

در سایت ما امکان دسترسی به صورت میانبر فرآهم شده است. این امکان به این صورت عمل خواهد کرد که در قسمت های مختلف ، دسترسی به محتوای زیر مجموعه های دیگر در سایت به صورت سریع و بدون کلیک چندین باره ، فرآهم می گردد. به طور مثال مستطیل هایی با عنوان دسترسی سریع که در قسمت های مختلف سایت قابل مشاهده هستند و یا منوی اصلی که در تمام صفحات موجود ، از جمله این میانبر ها می باشند


لینک های بیرونی

سایت های مرتبط از طریق سایت robinabazar.com در دسترس قرار گرفته اند. به عنوان یک سیاست عمومی در طراحی سایت ما ، تمامی لینک های بیرونی در یک Tabجداگانه نمایش داده خواهد شد. جهت دسترسی به لیست تمامی این سایت های لینک داده شده می توانید از صفحه پیوند ها بازدید نمایید. تعدادی از لینک های بیرونی منتخب نیز در صفحات داخلی سایت ما نیز نمایش داده شده است.


 فایل های PDF و EXCEL

در سایت ما برخی از اطلاعات در قالب فایل های PDF و Excel بارگذاری شده اند که شما می توانید آنها را دانلود و بر روی سیستم خودقرار دهید. فایل های PDF شما را قادر خواهد ساخت تا از آنها در حالت Offline Adobe دانلود نمایید.

نیز استفاده نموده و در صورت نیاز از آنها پرینت بگیرید. تمامی فایل هایی که به صورت PDF و یا Excel در سایت قرار گرفته اند با آیکون های منحصر به فرد خود از دیگر فایل ها متمایز شده اند.
در صورت تمایل به مشاهده فایل های PDF می بایست از نرم افزار Adobe Acrobat Reader استفاده نمایید که در صورت عدم دسترسی به آن می توانید این نرم افزار را از وب سایت


دسترسی به فایل های رسانه ای

ما فایل های صوتی و تصویری را با استفاده از نرم افزار های RealPlayer و Windows Media Player در سایتمان منتشر می نماییم. برای مشاهده این فایل ها شما نیازمند نرم افزارهای پخش رسانه ای مذکور هستید که در صورت نبود این افزارها می توانید این نرم افزارها را از وب سایت های Microsoftو Real دانلود نمایید.
ما همچنین به جهت برخی مزیت های Flash از این نرم افزار نیز بهره گرفته ایم. برای مشاهده این فایل ها نیز شما به نرم افزار Adobe Flash Player نیازمندید که این نرم افزار نیز در وب سایت Adobe جهت دانلود موجود است .
تا جایی که امکان داشته باشد ما سعی کرده ایم طیفی از گزینه های مختلف را جهت دسترسی به محتوای فایل های صوتی ، تصویری و گرافیکی در اختیار کاربران قرار دهیم تا سطح دسترسی به محتوای سایتمان را ارتقاء ببخشیم.

 


باز خورد

ما مشتاقانه آماده دریافت نقطه نظرات ، پیشنهادات ، تجربیات و انتقادات سازنده تمامی عزیزانی هستیم که ما را در ارائه هر چه بهتر و کامل تر اطلاعات سایت خود به کاربران یاری رساند. پس لطفاً با ما در ارتباط باشید.

 

.