دسترسی

دسترسی

سایت شرکت روبینا بازار به گونه ای طراحی و پیاده سازی شده است که اطمینان از دسترسی آسان به آن ، توسط طیف گسترده ای از بازدید گنندگان فرآهم آید.
برای دستیابی به این مهم ، از تمامی قواعد و استانداردهای روز بهره گرفته شده است تا دسترسی و استفاده از این سایت تعاملی ، پویا ، آسان و به طور کلی منطبق با خواست کاربران و بازدیدکنندگان محترم باشد.
تلاش ما در طراحی سایت در راستای تطابق با سطح AA کنسرسیوم شبکه جهان گستر وب W3C (World Wide Web Consortium) و همچنین دستورالعمل دسترسی به محتوای وب WCAG (Web Content Accessibility Guidelines) بوده است. این دستورالعمل چگونگی ایجاد محتوای سایت به گونه ای که برای عموم افراد قابل دسترسی و استفاده باشد را شرح می دهد. لذا میزان تطابق طراحی با این دستورالعمل ، نمایانگر نزدیک تر شدن بیشتر سایت به یک سایت کاربر محور برای همه افراد می گردد.
برنامه نویسی این سایت با استفاده از کد های مشخص شده در استانداردهای W3C برای PHP و CSS انجام شده است و این امر منجر به این شده است که سایت با بهره گیری از هر مرورگری که در حال حاضر موجود است ، به صورت صحیح ، پایدار و تعاملی قابل روئیت و استفاده باشد.
از طرفی سایت شرکت روبینا بازار به گونه ای طراحی شده است که در زمان استفاده از آن ، به هیچ گونه برنامه ی پشتیبانی کننده اضافی که از طرف مرورگرهای مختلف جهت نمایش امکانات سایت به کاربر پیشنهاد می گردد ، نیاز نباشد.
لازم به ذکر است در حالی که تمامی تلاش و تعهد ما در راستای پایبندی و اجرای دقیق اصول پذیرفته شده طراحی سایت و عمل به استانداردها در این زمینه بوده است ، اما ممکن است در مواردی که به ندرت پیش خواهد آمد در استفاده از سایت مشکلاتی خارج از کنترل ما به وجود آید که در این صورت مشتاقانه آماده دریافت نقطه نظرات کاربران گرامی هستیم. با این وجود به طور مستمر در حال یافتن راه حل های مقتضی در راستای رفع نقایص و بهبود و به روز رسانی سایت خود هستیم تا هیچ نقطه ای از سایت به دلایل فنی از دسترس کاربران خارج نباشد.
در انتها خواهشمندیم از طریق ایمیل و دیگر مسیرهای ارتباطی که در قسمت ارتباط با ما در اختیار کاربران گذاشته شده ، تعامل دو سویه ، مستمر و پایدار خود را با ما حفظ نمایید.

 

#ایران_عزیز_قوی_باش : همه در کنار هم برای غلبه بر کرونا