خرید دستکش لاتکس

انتخاب بهترین دستکش لاتکس

انتخاب بهترین دستکش لاتکس

خرید دستکش لاتکس

خرید دستکش لاتکس

خرید دستکش لاتکس ، نحوه ی استفاده از دستکش لاتکس ، و دستکش های یکبار مصرف پزشکی و آزمایشگاهی موضوعات ارائه شده در این مقاله هستند.

دستکش یکبار مصرف به دو دسته اصلی طبقه بندی می شود : دستکش صنعتی و دستکش آزمایش . چگونه تصمیم بگیریم که کدام دسته را انتخاب کنیم ؟ اولین گام در انتخاب بهترین دستکش لاتکس مشخص نمودن شغل مصرف کننده ، هدف از استفاده و یا مورد استفاده دستکش لاتکس است .

نحوه ی استفاده از دستکش لاتکس

نحوه ی استفاده از دستکش لاتکس

نحوه ی استفاده از دستکش لاتکس

مهمترین عامل در انتخاب بهترین دستکش لاتکس مشخص نمودن کاری که می خواهیم با آن انجام دهیم. برای انتخاب دستکش لاتکس باید برخی از سوالات زیر را در نظر بگیریم :

آیا این دستکش به منظور کاربری کاربردی مورد استفاده قرار می گیرد که در معرض ابتلا به پاتوژن های خون (باکتری های مولد بیماری در بدن انسان ) هستند ؟

اگر پاسخ منفی است ؛ کاربرد دستکش صنعتی است .

اگر پاسخ مثبت است ؛ دستکش آزمایش پزشکی چه دستکش لاتکس ، چه دستکش نیتریل و یا دستکش وینیل همگی گزینه هایی عالی برای انتخاب هستند . این بدان علت است که تمام این دستکش ها مورد تایید برای استفاده پزشکی هستند و از کاربر در برابر عوامل بیماری زای خونی محافظت می کنند. در ادامه سطح عملکرد هر یک را نسبت به دیگری می سنجیم .

دستکش های یکبار مصرف پزشکی و آزمایشگاهی

دستکش های یکبار مصرف پزشکی و آزمایشگاهی

دستکش های یکبار مصرف پزشکی و آزمایشگاهی

دستکش های یکبار مصرف با درجه پزشکی یا درجه آزمایشی بهترین گزینه برای کاربردهای پزشکی بویژه کسانی که در معرض خطر پاتوژن های خونی یا آلاینده های محیطی ، مانند محیط های دندانپزشکی ، هستند.

دستکش لاتکس با درجه پزشکی باید دارای استانداردهایی برای محافظت در مقابل عوامل پاتوژن خون باشند. دستکش های مورد استفاده در رده ی صنعتی دارای الزامات استانداردی کمتری نسبت به رده پزشکی هستند.

دستکش های لاتکس درجه صنعتی

دستکش های لاتکس درجه صنعتی بهترین راه حل برای کاربری هایی هستند که نیاز به تماس مستقیم با مواد شیمیایی و حلال ها مانند صنایع خودرو سازی ، شیمیایی و ایمنی و نگهداری و تعمیر دارند.

سوالات متداول زیر را در نظر بگیرید :

آیا این دستکش کاربرد صنعتی دارد یا در جایی بکار گرفته می شود که شما در معرض خطر مواد شیمیایی هستید ؟

اگر پاسخ مثبت است ، یک درجه صنعتی مقاوم در برابر مواد شیمیایی مثل وینیل یا نیتریل را انتخاب نمایید. توصیه ما به شما این است که در این موارد از دستکش های لاتکس موجود به دلیل مقاومت پایین تر استفاده ننمایید. اما در هر صورت مسئول فنی شما می تواند بهترین پیشنهاد را برای شما داشته باشد.

اگر پاسخ منفی است ، به سوالات بعدی بروید.

آیا دستکش در صنایع غذایی و خوراکی استفاده می شود ؟

اگر پاسخ بله است ، دستکش لاتکس به علت اینکه دارای تاییدیه برای خدمات غذایی است ، بهترین گزینه محسوب می گردد. البته اگز هزینه و مقاومت برای شما در اولویت است بهترین گزینه دستکش وینیل است.

اشتراك گذاری نوشته


#ایران_عزیز_قوی_باش : همه در کنار هم برای غلبه بر کرونا