سوالات متداول

سوالات متداول

روبینا بازار به منظور سهولت در پی گیری و راحتی مشتریان سازمان فروش خود را به صورت جغرافیایی تنظیم نموده است. در واقع کل کشور پس منطقه بندی بر اساس پتانسیل هر منطقه در اختیار یک کارشناس فروش قرار گرفته است. فروش تجهیزات پزشکی و لوازم یکبار مصرف پزشکی و بهداشتی در روبینا بازار مطابق با استراتژی ها و تاکیتیک های فروش این شرکت تنطیم می گردد.

در خانواده روبینا بازار سرمایه انسانی از جمله مهمترین دارایی هاست. کلیه عزیزان برای اطلاع از ردیف های شغلی مورد نیاز به قسمت همکاری با ما مراجعه نموده و پس از مطالعه موارد ضروری و جدول ردیف های شغلی، فرم استخدامی روبینا بازار را با دقت و حوصله تکمیل و یا رزومه خود را به صورت فایل Pdf یا Word که لینک آن در انتهای فرم استخدامی قرار گرفته، ارسال نمایند.

همچینن شما می توانید حتی در صورتی که ردیف شغلی مورد نظرتان در جدول مذکور وجود نداشته باشد، در صورت تمایل رزومه خود را به آدرس های پست الکترونیک ما (info@robinabazar.com) ارسال نمایید، که در این حالت هر گاه تخصص شما مورد نیاز می بود اولویت با این رزومه های ارسالی می باشد. اولویت بندی استخدام در شرکت روبینا بازار با افرادی است که دارای سابقه کار در پست مورد نظر (سابقه در زمینه تجهیزات پزشکی ، لوازم پزشکی یکبار مصرف ، محصولات بهداشتی ) و مهارتهای مورد نیاز باشند.

لازم به ذکر است کلیه اطلاعات دریافتی ظرف ۷۲ ساعتت وسط واحد منابع انسانی بررسی و درصورت دارا بودن شرایط اولیه با متقاضی تماس گرفته میشود.

 

روبینا بازار تنها در زمینه بازاریابی و فروش تجهیزات پزشکی ، لوازم پزشکی یکبار مصرف و لوازم بهداشتی با فعالان در این حوزه همکاری می نماید.

همکاران تولید کننده یا واردکننده تجهیزات پزشکی ، لوازم یکبار مصرف پزشکی و بهداشتی می توانند به منظور ایجاد روابط تجاری به قسمت “ارتباط با ما” مراجعه کرده و با انتخاب یکی از راه های ارتباطی  نسبت به برقراری ارتباط اقدام نمایند. بدیهی ظرف مدت یک هفته درخواست های کتبی توسط واحد بازرگانی بررسی و نتیجه  به شما اعلام می گردد.

به سه طریق می توان از روبینا بازار خرید تجهیزات پزشکی ، لوازم یکبار مصرف پزشکی و محصولات بهداشتی را انجام دهید:


تماس تلفنی
در این روش شما پس از تماس با شرکت روبینا بازار شما به کارشناس فروش مربوطه ارتباط داده می شوید، و در سریعترین زمان راه حل مناسب ترین خرید به شما داده می شود.


ارسال پست الکترونیک
شما بایستی در این پست ارسالی اطلاعات شخصی، استان و شهر محل کسب وکار، نوع فعالیت و نوع درخواست خود را برای ما ارسال نمائید، درخواست شما توسط مسئول سایت به قسمت مربوطه ارجاع و در اولین فرصت با شما تماس گرفته می شود.


تماس از طریق رسانه های اجتماعی

شما می توانید درخواست خود از طریق هر یک از رسانه های اجتماعی (که آیکون آنها در هدر و فوتر سایت قرار گرفته) اعلام نمایید.

روبینا بازار یک سازمان سهامی خاص است که در زمینه تجهیزات پزشکی یکبار مصرف ، لوازم پزشکی یکبار مصرف و محصولات بهداشتی در بازار ایران به عنوان تولید کننده و وارد کننده مشغول به فعالیت می باشد.محصولات این شرکت در کلیه حوزه های محصولات بیمارستانی، محصولات داروخانه ای، محصولات سونوگرافی ، محصولات دیابت و محصولات آزمایشگاهی می باشد. همچنین  روبینا بازار علاوه بر فعالیت های مذکور در چهار حوزه مشاوره، آموزش، پیاده سازی و پشتیبانی سیستم های مدیریتی نیز فعالیت می نماید. برای اطلاع از جزئیات سایر خدمات روبینا  بازار شما می توانید به منوی خدمات در بالای صفحه اصلی سایت مراجعه نمایید.